Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen of misschien een leuke musical zien. Maar een mooie wandeling over het strand ook kan waarderen. En om het af te maken nemen wij een lekkere koffie met een appelpunt.
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare, goed uitziende, respectvolle man die gaat voor gelijkwaardigheid. Misschien een beetje veel gevraagd. Toch zijn dit belangrijke aspecten voor mij. En ik zal mijn uiterste best
Joanna1946, 71 jaar · Kapelle
♥ Zeeland ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Gezelligheid staat voorop, je bent iemand die vrolijk is en zich niet inhoud tijdens een lachbui. Het maakt je niet uit wat anderen denken , en je blijft jezelf. Dan zoek ik jou!