Je bent de gene waar ik om wil geven. Je weet net als ik wat hard werken is en zit niet de hele dag thuis niets te doen. Je ben spontaan lief en goed verzorgd. Dat zijn toch echt wel de eisen die ik heb.
Ook deze rijpe oma's uit Gelderland zijn nog op zoek naar dating
Eline1, 64 jaar · Breskens
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Het zou leuk zijn als jij ook ongeveer zo zou worden beschreven, zo weten we gelijk dat we op dat vlak veel gemeen hebben.Omschrijven ze je anders is ook goed, zolang je maar goedlachs ben, het leven niet te serieus neemt en gewoon lekker met de golven van het leven meedeint. Kom op, trek die stoute schoenen
Ik heb altijd wel een fantasie gehad over licht getinte tot donkere mannen of latino mannen..heel exotisch enzo dus daar sta ik ook wel voor open. Wil weleens wat anders zoals ik al aangaf, een man die me kan laten zien en voelen hoe het hoort en hoe je de seks echt spannend en geil kan maken.
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
♥ Zeeland ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben. Respectvol, hygiensch en vriendelijk. Eigen vervoer is een pre.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hottlady, 64 jaar · Beerze
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische
Abertha, 63 jaar · Heerlen
Buitenleven53, 63 jaar · Dwingeloo
Liefhebber van seks in de natuur. Fris en schoon, relatie status niet van belang. Zelf in een relatie dus gepaste vorm van
Prestonpalace, 64 jaar · Oldenzaal
Bewust en positief denkende man die zelfstandig kan zijn maar ook samen.
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.