Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap zou echt prachtig zijn. Ik ga dan ook verder niet zeggen wat ik verwacht, het enige is dat ik het geweldig zou vinden om in contact te komen.
Energiek en positief, warm en liefdevol. Meer heb ik eigenlijk niet nodig. Als jij die eigenschappen herkent hoor ik graag van jou. Wie weet wat wij samen nog kunnen beleven.
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!