Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd voor nieuwe ontmoetingen!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Zara , 65 jaar · Echten
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk
Dora54, 66 jaar · Heerlen
Liefst van al eerlijk oprechte mensen die ook graag hun grenzen willen verleggen man(niet getrouwd) vrouw koppels welkom
NOgah, 65 jaar · Bekkevoort
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven
Atomy, 66 jaar · Gelinden
Een man die actief is, nog midden in het leven staat en ondernemend is. Een man die houdt van knuffelen en aanraken.