Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen, geil zijn samen, en tot het uiterste gaan!
SnowwySingle, 69 jaar · Amsterdam
Volgt
InkieWoman, 53 jaar · Steenwijk
Volgt
YellowArtie, 65 jaar · Schalkhaar
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële zekerheid te bieden, maar zal toch eerst verschillende kosten hebben door mijn scheiding.
Oma's in de chatbox
Omaatjesien, 80 jaar · Leimuiderbrug
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Omaatjesien is op zoek naar:
Iemand die ook eenzaam is en op zoek is naar contact, ik zit al in de herfst van mijn leven en wil dan nog even genieten van de liefde en warmtegevoel die ik al jaren mis en ik hoop dat u, mij dat gevoel weer kan geven alsof ik weer jong ben. Groet
Ik zoek een gezellige spontane man die lekker van het leven geniet. Iemand met wie ik kan lachen, huilen en met wie ik veel seks kan hebben. Ik heb niet zo heel veel eisen zolang je maar wel eerlijk ben en wie ik kan vertrouwen. En je moet lief zijn!
Anita474710, 70 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Natuurliefhebber hihi, lekker naakt zijn samen en misschien een keer de liefde bedrijven in de duinen bij het strand. Dit heb ik nog nooit gedaan en lijkt me zo spannend. zolang we maar niet betrapt worden. Ik ben heel nieuwsgierig naar eventuele ideetjes van jouw kant, dus ik zou zeggen kom maar op!
Ik ben op zoek naar een jonger persoon, iemand die gewillig is om een dame als mij te verwennen ongeacht mijn leeftijd. ik ben niet van de ruwe harde sks, maar zacht en romantisch. ik heb weinig ervaring wat experimenteren betrefd
Amreuver, 75 jaar · Nieuwstadt
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je bent warm, lief en eerlijk en hebt ook behoefte aan gezelschap. Gewoon samen genieten en samen oud worden.
Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open maken? Je motto is een beetje in de trand van een dag geen wijn is niet fijn haha,
Je bent eerlijk open en charmant, je vind het geweldig om bezig te zijn maar een dagje niets doen trekt je ook je hoeft niet alle dagen naar een cafe of zo.