Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.
Karlijntje1945, 72 jaar · Baarn
Ik zoek een toffe, sportieve, vriendelijke en attente man om gezellig te chatten en mailen verder zien we dan wel.
Helphelphelp, 53 jaar · Waalre
Ik hoop hier een man te vinden die mij wel leuk genoeg vind om mijn doel te bereiken om samen gelukkig de 100 jaar te halen en het liefst in goede gezondheid.
Mooiemannengez, 81 jaar · Marknesse
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een slechte eigenschap, integer en bovenal een goede uitstraling, niet aan de drugs en van goede komaf. Groetjes.
Oma's in de chatbox
Theodora41, 76 jaar · Bruinisse
♥ Zeeland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Theodora41 is op zoek naar:
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk voor me bent als we elkaar ontmoeten. Ik ben er heel zeker van dat we iets hebben om naar uit te kijken als we elkaar ontmoeten. Daar ben ik nu klaar voor.
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
FrieslandSeks, 77 jaar · Dokkum
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je verwent graag een vrouw, en wil alleen maar genieten en bent niet opzoek naar een gewone relatie. Je zoekt wel naar een seksrelatie, en niet eenmalig. Je bent nog redelijk vitaal en staat open voor nieuwe dingen!
Nieuwegein70, 72 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Vertel jij het me maar...
Willemijn4706, 70 jaar · Vaals
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Mijn gladde, hete natte poes is klaar om verwend te worden, lik je haar lekker? Mijn ster schreeuwt ook om aandacht! Als je dan niet wild geen probleem , maar zeg het dan meteen. Wel discreet.
Ik ben op zoek naar een lieve man die het ook leuk lijkt om zijn leven op een andere manier in te vullen. Kinderen geen bezwaar en ook huisdieren vind ik wel leuk. Ik wacht je berichtje met smart af
Ik zoek een echte vriend om mee te schrijven (in 1e instantie.) Zoals uit mijn omschrijving blijkt, ben ik redelijk zelfstandig en stel op prijs als ook de man die op mij reageert, dat ook is. Ben "thuis" in alle milieus, weet me te gedragen en aan te passen aan situaties. Luister liever dan dat
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?