Je bent een erg aardige man en je vindt het leuk om bij een ouder iemand te zijn. Je bent serieus op zoek naar iemand om je leven mee te delen. Laten we al eens een praatje maken en als je er klaar voor bent, kijken we wel hoe ver we komen. Maar je bent wel iemand die vrouwen respecteert.
Het is nooit te laat voor mij om een partner te vinden, waarschijnlijk mijn derde echtgenoot. Ik geloof dat ik nog steeds wat langer zal leven. Mijn familie-genen hebben een verbazingwekkende levensduur. Ik zal willen dat een zorgzame man mijn dagelijkse gezelschap is. Hij zal mij liefhebben en begrijpen.
Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks en kan veel dingen doen die onze nacht interessanter maken! Is er een man die graag mijn vriend wil zijn ?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MijnExperiment, 68 jaar ·
Lieve tedere man voor de fijne en intieme momenten. Graag een reactie en foto als u interesse heeft
Sunny-Lady, 69 jaar · Gorinchem
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken,
Tijgetje, 65 jaar · Leiden
Openminded, gelijkgestemt en gepassioneerd
Veerebier, 65 jaar · Biervliet
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?
Rikka1949, 67 jaar · Antwerpen
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt