Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur. Ik heb het liefst iemand die ook van bondage houdt en wil experimenteren. Respect en discretie voor elkaars leven vind ik heel belangrijk.