Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Ben jij net als ik ook een levensgenieter, en lijkt het je gezellig om bij mij een kop koffie te drinken wanneer het matcht dan krijg ik graag een bericht van jouw!
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen mee te kunnen ondernemen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Paulina42, 75 jaar · Arendonk
Uiteraard zijn trouw, respect en integriteit belangrijk. Wie is er bereid om er nog 100% voor te gaan?.
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
Utgroningen, 77 jaar · Oldekerk
Op zoek naar een mail maatje. Die ook kan genieten van de natuur en van reizen houd. Sociaal en prettig karakter heeft
Kerkgangster, 71 jaar · Culemborg
Op mijn leeftijd ben je blij met een mok koffie samen, alles wat er meer uit komt is alleen maar extra.
Charmanteman, 81 jaar · Hundelgem
Een lieve en eerlijke rustgevende man
Goedgewoon, 77 jaar · Tervuren
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet
Afgeleid, 70 jaar · Borgerhout
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt.